Data publikacji:

Karolina Korwin-Piotrowska, dziennikarka TVN, która prowadzi w tej stacji program „Magiel”, wie, co w show-biznesie piszczy. A co piszczy?

Dziennikarka postanowiła zdradzić to i owo w wywiadzie dla „Wysokich Obcasów”. Z jej wypowiedzi wynika, że większość naszych gwiazd to alkoholicy i narkomani, którzy do tego przepadają za lewatywą.

Karolina Korwin-Piotrowska na pytanie, czy jest coś, o czym się wstydzimy mówić publicznie, odpowiedziała:

„Do alkoholizmu wszyscy już się przyznali. Bariera, której się długo nie przekroczy, to narkotyki. Narkotyki są tabu. Bomba wybuchnie, jak wyjdzie to, jak bardzo zaćpany jest polski show-biznes.”

Ale to nic, okazuje się bowiem, że polskim gwiazdom wcale nie tak daleko do hollywoodzkich, jak mogłoby się wydawać:

„Depresja na szczęście jest oswajana. Inny zabawny temat, który lubimy poruszać w ‚Maglu’ – lewatywy. 90 proc. polskiego show-biznesu robi sobie lewatywy. I nałogowo operacje plastyczne. Narkotyki, operacje plastyczne, lewatywy – o tym się nie mówi.” – zdradza dziennikarka.

Wobec takich danych chyba łatwiej byłoby wskazać, kto jeszcze nie ćpa, niż kto nie stroni od mocnych używek. Macie swoje typy? Piszcie na naszym forum.

źródło: rozrywka.dziennik.pl